37–latek z narkotykami - Aktualności - Policja Podlaska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

37–latek z narkotykami

Data publikacji 03.05.2015

Policjanci z Łomży zatrzymali 37-latka, u którego w aucie znaleźli ponad 40 gramów amfetaminy. Mężczyzna za nielegalne posiadanie środków odurzających odpowie teraz przed sądem.

W miniony wtorek, funkcjonariusze z łomżyńskiej Policji na jednej z osiedlowych ulic zatrzymali do rutynowej kontroli opla vectrę. Za kierownicą siedział 37–letni mieszkaniec miasta. Policjanci z uwagi na brak ważnych badań technicznych zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu. Mundurowych zaciekawiło jednak dziwne zachowanie kierowcy, postanowili więc szczegółowo skontrolować samochód. Okazało się, że w mieszku przy dźwigni zmiany biegów schowane są woreczki foliowe zamykane strunowo z białym proszkiem w środku. Woreczki owinięte były czarną taśmą izolacyjną. Po ich rozklejeniu i zbadaniu okazało się, że w 45 woreczkach znajduje się ponad 40 gramów amfetaminy. 37-latek usłyszał już zarzut nielegalnego posiadania środków odurzających. Sąd zastosował wobec niego trzymiesieczny areszt. 

Za posiadanie srodków odurzającyh grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności. 

źródło – oficer prasowy KMP w Łomży

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl

 

Ładowanie odtwarzacza...