„Bezpieczne Ferie” w łomżyńskim Centrum Katolickim - Aktualności - Policja Podlaska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

„Bezpieczne Ferie” w łomżyńskim Centrum Katolickim

Data publikacji 02.02.2016

W ramach działań „Bezpieczne ferie 2016” policjanci wspólnie z przedstawicielem Nadleśnictwa Łomża oraz Sanepidu odwiedzili dzieci spędzające czas wolny w Centrum Katolickim w Łomży.

Wczoraj łomżyńscy policjanci, wspólnie z przedstawicielem Nadleśnictwa Łomża oraz Sanepidu przeprowadzili spotkanie z dziećmi przebywającymi w Centrum Katolickim w Łomży. Celem spotkania w ramach działań „Bezpieczne ferie 2016” było przypomnienie podstawowych zasad bezpieczeństwa podczas zimowego wypoczynku. Policjanci przestrzegali najmłodszych od zabaw na zamarzniętych zbiornikach wodnych, przypomnieli jak i gdzie najlepiej korzystać z nart, sanek i innych sprzętów do zabaw zimowych oraz jak niebezpieczna może być zabawa śnieżkami. Policjanci przypomnieli również o zasadach panujących na drodze i zachęcali dzieci do noszenia elementów odblaskowych. Przedstawicielka nadleśnictwa, mówiła o zagrożeniach, na jakie najmłodsi mogą być narażeni przebywając w lesie także zimą. Dzieci z wielkim zainteresowaniem uczestniczyły w zajęciach zadając wiele pytań.

źródło – oficer prasowy KMP w Łomży

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl