Policyjny rowerowy patrol w Łomży - Aktualności - Policja Podlaska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policyjny rowerowy patrol w Łomży

Data publikacji 11.07.2016

W Łomży ruszyły policyjne patrole rowerowe. Policjanci na rowerach pojawiać się będą między innymi w parkach, na osiedlowych uliczkach oraz w miejscach wskazanych przez mieszkańców na „Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa”.

Już od wczoraj łomżyńscy policjanci na rowerach pełnią służbę na terenie miasta. Mundurowi na jednośladach pojawią się między innymi w parkach, skwerach i na wąskich osiedlowych uliczkach. Policjanci swoją obecnością z jednej strony oddziaływują prewencyjnie, ale są również przygotowani do tego, aby podejmować interwencje wobec osób łamiących prawo. Rowerowy patrol to także bezpośredni kontakt mieszkańców z funkcjonariuszem Policji. Do dyspozycji łomżyńskiej jednostki są dwa jednoślady. Osoby zainteresowane, które spotkają na swojej drodze policjantów na rowerach mogą podejść, poprosić o pomoc czy interwencję lub przekazać swoje sugestie na temat bezpieczeństwa w danym rejonie miasta.

W Łomży tego typu służbę pełnią funkcjonariusze Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego.

źródło – oficer prasowy KMP w Łomży

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl