Areszt dla 26-latka - Aktualności - Policja Podlaska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt dla 26-latka

Data publikacji 16.10.2016

Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie zatrzymany przez łomżyńskich policjantów 26-latek. Mężczyzna podejrzany o ugodzenie nożem mieszkającego w Łomży 19-letniego Czeczena, ukrywał się przez Policją w jednym z hoteli na terenie miasta. Podczas przeszukania, w torbie podróżnej 26-latka, funkcjonariusze znaleźli blisko 200 gramów trotylu. Grozi mu teraz kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w ubiegłą sobotę późnym popołudniem na terenie kompleksu sportowo rekreacyjnego w Łomży. Jak wynikało ze zgłoszenia młody mężczyzna przyszedł wówczas do skate park w towarzystwie dwóch innych osób, po czym ugodził nożem w plecy przebywającego tam 19-latka pochodzącego z Czeczenii. Prowadzone w tej sprawie intensywne czynności przez policjantów z Wydziału Kryminalnego, doprowadziły do zatrzymania 26-letniego mieszkańca Łomży podejrzanego o to przestępstwo. Mężczyzna ukrywał się w wynajętym pokoju w jednym z hoteli na terenie miasta. Podczas przeszukania, w torbie podróżnej 26-latka, policjanci znaleźli kostkę żółtej substancji o wadze blisko 200 gramów - jak wykazało wstępne badanie - trotylu. 26-latek trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna został doprowadzony do prokuratury a następnie do sądu, który zadecydował o jego aresztowaniu na okres 3 miesięcy. Grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do lat 8.

źródło – oficer prasowy KMP w Łomży

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl