Ponad 50 zarzutów dla 22-letniego mieszkańca Łomży - Aktualności - Policja Podlaska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Ponad 50 zarzutów dla 22-letniego mieszkańca Łomży

Data publikacji 17.03.2017

Łomżyńscy policjanci zatrzymali 22-latka, któremu przedstawiono ponad 50 zarzutów związanych z przestępstwami przeciwko mieniu. Wczoraj Sąd Rejonowy w Łomży zastosował wobec młodego mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

W tym tygodniu łomżyńscy policjanci zatrzymali 22-letniego mieszkańca miasta. Młody człowiek odpowiada za liczne przestępstwa przeciwko mieniu. Podejrzanemu przedstawiono w sumie 53 zarzuty. Mężczyzna odpowiedzialny jest między innymi za liczne kradzieże i kradzieże z włamaniami do jakich doszło pod koniec 2016 roku i w roku bieżącym na terenie Łomży. Ostatnie zdarzenie z udziałem 22-latka miało miejsce w nocy z 12 na 13 marca tego roku, gdzie sprawca wykorzystując sen domowników wszedł do domu przez niezamknięte tylne drzwi, skąd zabrał pieniądze oraz złotą biżuterię. Właściciele straty oszacowali na blisko 2500 zł. Wczoraj Sąd Rejonowy w Łomży zastosował wobec młodego mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Z uwagi na fakt, że 22-latek popełnił w przeszłości podobne przestępstwa - będzie odpowiadał w warunkach recydywy.

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl