Sejneńscy policjanci pomogli 60-latkowi - Aktualności - Policja Podlaska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Sejneńscy policjanci pomogli 60-latkowi

Data publikacji 23.03.2017

Dzięki pomocy sejneńskich policjantów ruchu drogowego 60–letni mieszkaniec powiatu wejherowskiego szczęśliwie powrócił do domu.

Pomimo znacznego ocieplenia w dalszym ciągu sejneńscy policjanci prowadzą działania „Nie bądźmy obojętni”. Wczoraj funkcjonariusze ruchu drogowy podczas patrolu miejscowości Poćkuny zauważyli idącego od strony Litwy mężczyznę, ciągnącego za sobą dużą walizkę. Podczas rozmowy z mundurowymi okazało się, że jest to 60–letni mieszkaniec powiatu wejherowskiego. Mężczyzna był wyziębiony i prosił, aby odwieźć go do domu. Nie był świadomy jak daleko znajduje się od miejsca zamieszkania. Mundurowi ustalili numer telefonu do jego żony. W rozmowie z nią ustalono, że mąż podróżował z kolegą do Estonii. Z jakiegoś powodu mężczyzna został jednak sam na terenie województwa podlaskiego i dwie doby spędził pod gołym niebem. Mężczyznę przewieziono do komendy, gdzie poczekał na przyjazd córki.

źródło – oficer prasowy KPP w Sejnach

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl