Białostoccy policjanci zatrzymali 12 poszukiwanych - Aktualności - Policja Podlaska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Białostoccy policjanci zatrzymali 12 poszukiwanych

Data publikacji 02.01.2018

Białostoccy policjanci w ostatnich dniach zatrzymali 12 poszukiwanych. Jeden z zatrzymanych najbliższe 2 lata i 4 miesiące spędzi w zakładzie karnym. Skuteczne rozpoznanie, policyjna czujność i zaangażowanie w realizację obowiązków służbowych po raz kolejny przyniosły pozytywne efekty.

Policjanci, z rejonu działania Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku, w wyniku intensywnej pracy, zatrzymali w miniony weekend 12 osób poszukiwanych. Do jednego z zatrzymań doszło w sobotę, po godzinie 14.30. Funkcjonariusze z Referatu Operacyjno-Rozpoznawczego Komisariatu Policji II w Białymstoku ustalili, że w jednym z mieszkań na osiedlu Piasta, może przebywać poszukiwany 60-latek. Podejrzenia policjantów potwierdziły się. Mężczyzna został zatrzymany. Teraz białostoczanin za znęcanie się najbliższy rok spędzi w więzieniu. Kolejna osoba poszukiwana wpadła w ręce mundurowych z Komisariatu Policji w Zabłudowie, również w sobotę, około godziny 15.00. Ukrywająca się w gminie Gródek 30-latka poszukiwana była w związku z naruszeniem miru domowego, zniszczeniem mienia oraz kradzieżą z włamaniem. Kobieta ma do odbycia karę roku i 4 miesięcy pozbawienia wolności. W niedzielę natomiast mundurowi z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku zatrzymali poszukiwanego 27-latka. Około godziny 4.00, pracownicy jednej z białostockich stacji paliw, zawiadomili funkcjonariuszy, że mężczyzna zamknął się w toalecie i dziwnie się zachowuje. Podczas legitymowania okazało się, że jest on osobą poszukiwaną przez sąd. Teraz za pobicie 27-latek spędzi w więzieniu najbliższe 2 lata i 4 miesiące.

Białostoccy policjanci zatrzymali również 9 innych osoby. Poszukiwane one były w celu doprowadzenia do aresztu śledczego i odbycia kary za niezapłacenie grzywien.