Na szczęście był to jedynie długi spacer z psem - Aktualności -  Policja Podlaska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Na szczęście był to jedynie długi spacer z psem

13-latek wyszedł na spacer z psem i zaginął. Policjanci odnaleźli go błyskawicznie, jeszcze w trakcie przyjmowania zawiadomienia o jego zaginięciu. Jak się okazało, był to jedynie długi spacer chłopca z psem, po jednym z białostockich parków. Dzięki skutecznym działaniom policjantów cała historia zakończyła się szczęśliwie. 13-latek bezpiecznie trafił do domu.

Do nietypowego zdarzenia z udziałem 13-latka doszło wczoraj, w godzinach popołudniowych. Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku, tuż po godzinie 19.00 otrzymał informację, że około godziny 14.00, na jednym z białostockich osiedli, chłopiec wyszedł na spacer z psem i do chwili obecnej nie powrócił do domu. Informacja ta natychmiast została przekazana policjantom pełniącym służbę na terenie Białegostoku, w tym między innymi mundurowym z białostockiej „patrolówki”, a także kryminalnym i dzielnicowym z Komisariatu IV Policji.  Już po godzinie od zgłoszenia, na terenie jednego z białostockich parków 13-latek został odnaleziony przez funkcjonariuszy z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego. Co ciekawe, odnalezienie chłopca nastąpiło w tym samym momencie, w którym rodzice dziecka składali zawiadomienie o jego zaginięciu. Zdecydowali się zgłosić ten fakt na Policję, gdyż nie mogli sami odnaleźć syna.

Dzięki skutecznym działaniom policjantów cała historia zakończyła się szczęśliwie. 13-latek bezpiecznie powrócił do domu.