57-latek zajmował się nielegalnym wyrobem alkoholu - Aktualności - Policja Podlaska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

57-latek zajmował się nielegalnym wyrobem alkoholu

Data publikacji 14.05.2015

Bielscy policjanci ujawnili na posesji zajmowanej przez 57-latka nielegalną wytwórnię alkoholu. Zabezpieczona została aparatura do produkcji oraz zacier. Teraz mężczyzna za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Wczoraj funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim pojechali do jednej z miejscowości w gminie Bielsk Podlaski. Z informacji jakie posiadali policjanci wynikało bowiem, że 57-letni jej mieszkaniec produkuje alkohol. Ustalenia mundurowych potwierdziły się. Podczas przeszukania - policjanci w pomieszczeniach domu oraz w innych budynkach na posesji ujawnili kompletną aparaturę do produkcji alkoholu etylowego, dwie beczki z zawartością 230 litrów zacieru oraz 1 litr gotowego alkoholu. Ujawniony towar i sprzęt został zabezpieczony przez funkcjonariuszy. Teraz mężczyzna odpowie przed sądem za popełnione przestępstwo. Grozi mu kara grzywny, ograniczenia wolności bądź pozbawienia wolności do roku.

źródło – oficer prasowy KPP w Bielsku Podlaskim

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl