Policjanci przewieźli rodzącą kobietę do szpitala - Aktualności - Policja Podlaska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci przewieźli rodzącą kobietę do szpitala

Data publikacji 08.05.2017

Białostoccy policjanci z ruchu drogowego udzielili pomocy rodzącej kobiecie, przewożonej przez karetkę pogotowia, która utknęła na zalanej wodą ulicy Branickiego. Przenieśli ją do radiowozu a następnie bezpiecznie przewieźli do szpitala.

Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku wczoraj przed godziną 20.00 otrzymał zgłoszenie, że karetka pogotowia wioząca rodzącą kobietę stoi na Branickiego, zaś druga, która miała udzielić jej pomocy, również utknęła na zalanej wodą ulicy. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku natychmiast udali się na wskazane miejsce. Okazało się, że karetka z rodzącą kobietą stoi unieruchomiona na jezdni w rejonie bloku przy ulicy Orzeszkowej 40. Funkcjonariusze brodząc po kolana w wodzie podbiegli do ambulansu i na rękach przenieśli 40-letnią mieszkankę Hajnówki do radiowozu a następnie przewieźli ją do szpitala. Dzięki sprawnej akcji białostockich policjantów 40-latka bezpiecznie trafiła pod opiekę personelu oddziału położniczego.

 

* wykorzystując zawarte na stronie treści, zdjęcia lub filmy proszę powoływać się na źródło informacji – www.podlaska.policja.gov.pl