Bieg Nocy Listopadowej wygrali podlascy policjanci - Aktualności - Policja Podlaska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Bieg Nocy Listopadowej wygrali podlascy policjanci

Data publikacji 28.11.2017

Bieg Nocy Listopadowej, zorganizowany przez Wojskową Akademię Techniczną w Warszawie, wygrali podlascy policjanci. W pokonaniu 7-kilometrowej trasy, zarówno w klasyfikacji indywidualnej, jak i drużynowej służb mundurowych st. sierż. Anna Wojtulewicz oraz st. post. Arkadiusz Wojno nie mieli sobie równych.

25 listopada Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie, po raz kolejny, zorganizowała Bieg Nocy Listopadowej. Komendę Wojewódzką Policji w Białymstoku reprezentowali st. sierż. Anna Wojtulewicz z Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku oraz st. post. Arkadiusz Wojno z Komendy Powiatowej w Wysokiem Mazowieckiem. Bieg odbywał się w porze nocnej, na dystansie 7 kilometrów z przeszkodami. Zawodnicy biegli głównie terenami duktów leśnych, ale także przez tor przeszkód Wojskowej Akademii Technicznej i do tego w pełnym umundurowaniu. W zawodach, w głównej mierze, uczestniczyli funkcjonariusze jednostek specjalnych, Biura Ochrony Rządu, Straży Granicznej, Straży Pożarnej oraz Policji. W trakcie sportowej rywalizacji 200 zawodników sprawdzało swoje umiejętności wytrzymałościowe, siłowe, a także strzeleckie.

Podlascy policjanci, zarówno w klasyfikacji indywidualnej, jak i drużynowej służb mundurowych, nie mieli sobie równych i uplasowali się na pierwszym miejscu.

St. sierż. Anna Wojtulewicz zwyciężyła również w kategorii open kobiet, pokonując zawodniczki jednostek specjalnych.

Oczywiście naszym zawodnikom, życzymy dalszych sukcesów.